دستگاه-تراش-فرز-دریل-سه-کاره دستگاه-تراش-و-فرز
تراش-فرز دستگاه-تراش-فرز-دریل

دستگاه تراش و فرز چند کاره
دستگاه تراش فرز و دریل چند کاره ، ترکیبی از یک دستگاه تراش رومیزی و یک دستگاه فرز رومیزی کوچک و متوسط با طول تراش حدود 400 تا 1000 میلیمتر و قطر کارگیر تراش حدود 250 تا 4200 میلیمتر و ابعاد فرز مناسب ، به صورت یک مجموعه که جهت تراشکاری ، فرزکاری و سوراخکاری قطعات با ابعاد کوچک و متوسط با جنس های متنوع از جمله آلومینیوم ، فولاد ، استیل ، برنج ، مس , تفلون و ... در کارگاه های کوچک و بزرگ قابل استفاده اند . مدل های مختلف این دستگاه تراش ، فرز و دریل چندکاره در حال حاضر در بسیاری از کشورها از جمله کشور های اروپایی و آمریکا جهت تراشکاری ، فرزکاری و سوراخکاری قطعات صنعتی در حال استفاده هستند . با توجه به مناسب بودن قیمت دستگاه تراش فرز و دریل چندکاره و همچنین ابعاد کوچک و متوسط آن ، می تواند در بسیاری از مکان ها حتی مکان های غیر کارگاهی ، و به عنوان یک ابزار تراش فرز و دریل در بسیاری از کارگاه های صنعتی و تولیدی مورد استفاده قرار گیرد . قیمت دستگاه تراش فرز دریل چندکاره از قیمت دستگاه تراش به علاوه قیمت دستگاه فرز و دریل با مشخصات فنی مشابه عموما کمتر است . مزیت دیگر دستگاه تراش فرز و دریل چند کاره اشغال کمتر فضای کارگاهی نسبت به دستگاه تراش و دستگاه فرز و دریل به صورت جداگانه است . البته نقطه ضعف دستگاه تراش فرز و دریل چندکاره نیز عدم امکان استفاده همزمان از قابلیت تراش و فرز و دریل آن است . برای بازدید از مدل های مختلف دستگاه تراش فرز و دریل چندکاره این مجموعه و آشنایی با مشخصات فنی آنها بر روی عنوان بالا و یا عکس های سمت راست کلیک بفرمایید .

دستگاه-تراش-رومیزی و متوسط دستگاه-تراش-رومیزی-کوچک
 دستگاه-تراش-ارزان دستگاه-تراش-تک-فاز

دستگاه تراش رومیزی و کوچک
دستگاه تراش رومیزی ، دستگاه تراش کوچک ، دستگاه تراش خانگی ، دستگاه تراش تک فاز و دستگاه تراش ارزان ... نامهای مختلفی است که گروه های مختلف بر اساس مشخصات فنی ، کاربرد ، محل استفاده و ... بر این دسته از دستگاه تراش ها گذاشته اند . در هر حال این دستگاه تراش رومیزی ها با هر نامی در واقع شامل دستگاه تراش های با طول تراش حدود 300 میلیمتر ( دستگاه تراش سی سانتی متری ) و اصطلاحا دستگاه تراش یک میل تا طول تراش 1000 میلیمتر ( دستگاه تراش یک متری ) و اصطلاحا دستگاه تراش سه میل و قطر کارگیر از حدود 180 تا 450 میلیمتر می شوند و جهت تراشکاری قطعات با ابعاد کوچک و متوسط با جنس های متنوع از جمله آلومینیوم ، فولاد ، استیل ، برنج ، مس , تفلون و ... در کارگاه های کوچک و بزرگ قابل استفاده اند . در این شرکت این دستگاه تراش ها از سازندگان و تامین کنندگان مطرح بین المللی تهیه می گردند و شما در این مجموعه شاهد دستگاه تراش روسی ، دستگاه تراش تایوانی و دستگاه تراش چینی خواهید بود که همه آنها دارای استاندارد های اروپایی بوده و به اروپا و حتی آمریکا صادر می گردند . ویژگی دستگاه تراش رومیزی قیمت مناسب و ابعاد کوچک و متوسط آن است که می تواند در بسیاری از مکان ها حتی مکان های غیر کارگاهی و به عنوان یک ابزار تراش مورد استفاده قرار گیرند و همچنین شما می توانید بسته به نیاز و محل مورد استفاده دستگاه تراش تک فاز و یا دستگاه تراش سه فاز انتخاب نمایید . برای بازدید از مدل های مختلف دستگاه تراش رومیزی این مجموعه و آشنایی با مشخصات فنی آنها بر روی عنوان بالا و یا عکس های سمت راست کلیک بفرمایید .

دستگاه-فرز-دریل -رومیزی دستگاه-فرز-رومیزی
دستگاه-فرزکاری-رومیزی دستگاه-فرز-دریل-کوچک

دستگاه فرز رومیزی و کوچک
دستگاه فرز رومیزی یا دستگاه فرز کوچک و متوسط با ابعاد میز فرز حدود 390 میلیمتر در 90 میلیمتر تا ابعاد میز فرز 800 میلیمتر در 240 میلیمتر جهت فرزکاری قطعات با ابعاد کوچک و متوسط با جنس های متنوع از جمله آلومینیوم ، فولاد ، استیل ، برنج ، مس , تفلون و ... در کارگاه های کوچک و بزرگ قابل استفاده اند . این دستگاه فرز رومیزی ها در حال حاضر در بسیاری از کشورها از جمله کشور های اروپایی و آمریکا جهت فرز کاری قطعات صنعتی نیز استفاده می شوند . مناسب بودن قیمت دستگاه فرز رومیزی و نیز ابعاد کوچک و متوسط آنهاموجب شده است در بسیاری از مکان ها حتی مکان های غیر کارگاهی و به عنوان یک دستگاه فرز مورد استفاده قرار گیرند . در این مجموعه دستگاه فرز های رومیزی نیز با مشخصات فنی متنوع برای عرضه به صنعت گران و تولیدکنندگان محترم در نظر گرفته شده اند . برای بازدید از مدل های مختلف دستگاه فرز و دریل رومیزی این مجموعه و آشنایی با مشخصات فنی آنها بر روی عنوان بالا و یا عکس های سمت راست کلیک بفرمایید .

دستگاه-تراش دستگاه-فرز
دستگاه-فرزکاری دستگاه-تراشکاری

دستگاه تراش بزرگ صنعتی یا کارگاهی و دستگاه فرز بزرگ صنعتی یا کارگاهی فلزات
دستگاه تراش و دستگاه فرز های این شرکت که به صورت منوال و دارای اتومات هستند در ابعاد و اندازه ها و امکانات مختلف موجود می باشند . این دستگاه تراش ها شامل دستگاه تراش بزرگ صنعتی یا کارگاهی با فاصله مرکز اسپیندل و مرغک 1000 میلیمتر یا به عبارتی همان طول تراش 1 متر و همچنین قطر کارگیر حدود 300میلیمتر ، تا فاصله مراکز اسپیندل و مرغک یا به عبارتی همان طول تراش 3000 میلیمتر و قطر کارگیر تراش 500 میلیمتر و با برق ورودی 3 فاز ، هستند . دستگاه فرز های بزرگ صنعتی یا کارگاهی این شرکت نیز شامل میز فرز های 800 میلیمتر در 240 میلیمتر تا میز فرز های 1500 میلیمتر در 800 میلیمتر می باشند که با برق ورودی سه فاز و کاملا به صورت صنعتی می باشند . برای بازدید از مدل های مختلف دستگاه تراش و دستگاه های فرز و دریل این مجموعه و آشنایی با مشخصات فنی آنها بر روی عنوان بالا و یا عکس های سمت راست کلیک بفرمایید .

دستگاه-فرز-cnc-سی-ان-سی دستگاه-پرس-بریک-cnc
دستگاه-تراش-سی-ان-سی-cnc دستگاه-برش-لیزری-فلزات

دستگاه سی ان سی فلزات
دستگاه سی ان سی ( CNC ) فلزات لامیکو شامل انواع سی ان سی ( CNC ) تراش ، سی ان سی ( CNC ) فرز سنتر عمودی ، سی ان سی ( CNC ) خم ، سی ان سی ( CNC ) برش لیزری ، سی ان سی ( CNC ) برش پلاسما ، سی ان سی ( CNC ) پانچ ورق با کیفیت و دقت های بسیار بالا و قطعات منحصر به فرد از شرکت ها و مدل های مطرح بین المللی می باشد . این مجموعه با در اختیار داشتن سابقه طولانی در واردات ، تامین و تولید ماشین های سی ان سی ( CNC ) امکان ارائه خدمات مناسب نصب و راه اندازی ، آموزش و خدمات پس از فروش این ماشین های سی ان سی ( CNC ) را دارد . و همچنین این مجموئه امکان تامین ماشین های ان سی تراش ، ان سی فرز و ان سی خم با کیفیت و دقت بالا را نیز دارد . کنترلر های مورد استفاده در ماشین های سی ان سی ( CNC ) تراش و سی ان سی ( CNC ) فرز سنتر عمودی این مجموعه از شرکت های مختلف از جمله فانوک ژاپن ، زیمنس آلمان ، میتسوبیشی ژاپن و ... تامین می شوند. برای بازدید از مدل های مختلف دستگاه های سی ان سی این مجموعه و آشنایی با مشخصات فنی آنها بر روی عنوان بالا و یا عکس های سمت راست کلیک بفرمایید .

دستگاه-cnc-سی-ان-سی-چوب دستگاه-تراش-چوب
دستگاه-خراطی-چوب دستگاه-cnc-سی-ان-سی-منبت-چوب

دستگاه تراش یا دستگاه خراطی چوب و دستگاه سی ان سی چوب
مجموعه بازرگانی - صنعتی لامیکو علاوه بر تامین انواع ماشین آلات و دستگاه های صنایع فلزی توان تامین ماشین آلات صنایع چوب و ام دی اف و انواع سی ان سی ( CNC ) چوب و سی ان سی ( CNC ) ام دی اف را نیز دارد . ماشین آلات صنایع چوب و ام دی اف شامل انواع دستگاه برش مثل انواع اره ها مانند اره فلکه ای و دستگاه تراش چوب که به دستگاه خراطی نیز موسمند ، انواع دستگاه وکیوم روکش ام دی اف ، دستگاه پی وی سی زن و ... می شود . همچنین انواع سی ان سی ( CNC ) چوب شامل سی ان سی ( CNC ) برش لیزری چوب و ام دی اف ، سی ان سی ( CNC ) چوب سه محور تک و چند کله با میز های متنوع و همچنین سی ان سی ( CNC ) های 4 محور چهار کله ، 8 کله و 12 کله جهت منبت کاری و ساخت قطعات مربوط به مبلمان و دکوراسیون داخلی .

چهار-نظام-دستگاه-تراش فرز-انگشتی
ابزار-فرزکاری رنده-تراشکاری

ابزار و تجهیزات ماشین آلات
با توجه به این که تخصص این مجموعه تامین و یا ساخت ماشین آلات صنعتی می باشد ، ضرورتا تامین ابزار آلات مرتبط با این ماشین آلات را در برنامه کار خود قرار داده است . ابزار آلاتی همچون انواع رنده تراشکاری ، الماس و هولدر دستگاه تراش ،فرز انگشتی ، انواع ابزار فرزکاری ، الماس و هولدر دستگاه فرز ، مته سوراخکاری ، مته برقو ،... انواع الماس ، انواع قلاویز و حدیده ، انواع سه نظام و چهار نظام دستگاه تراش ، انواع ابزار های کف تراشی ، بغل تراشی ، انواع گیره دستگاه فرز ، انواع میز های دو بعدی فرز ، انواع سیستم های خنک کاری قطعه کار ، انواع مته های صنایع چوب و سی ان سی ( CNC ) های چوب و ...