دستگاه تراش فرز و دریل سه کاره دستگاه تراش و فرز
تراش و فرز دستگاه تراش و فرز و دریل

دستگاه تراش و فرز چند کاره
دستگاه تراش ، فرز و دریل چند کاره رومیزی کوچک و متوسط با طول تراش حدود 400 تا 1000 میلیمتر و قطر کارگیر تراش حدود 200 تا 300 میلیمتر و ابعاد فرز مناسب به صورت یک مجموعه که جهت تراشکاری ، فرزکاری و سوراخکاری قطعات با ابعاد کوچک و متوسط با جنس های متنوع از جمله آلومینیوم ، فولاد ، استیل ، برنج ، مس , تفلون و ... در کارگاه های کوچک و بزرگ قابل استفاده اند . مدل های مختلف این دستگاه تراش فرز و دریل چندکاره در حال حاضر در بسیاری از کشورها از جمله کشور های اروپایی و آمریکا جهت تراش کاری ، فرز کاری و سوراخ کاری قطعات صنعتی در حال استفاده اند این دستگاه با توجه به قیمت مناسب و ابعاد کوچک و متوسط می تواند در بسیاری از مکان ها حتی مکان های غیر کارگاهی و به عنوان یک ابزار تراش فرز و دریل در بسیاری از کارگاه های صنعتی و تولیدی مورد استفاده قرار گیرد . قیمت دستگاه تراش فرز دریل چندکاره از قیمت دستگاه تراش به علاوه قیمت دستگاه فرز و دریل با مشخصات فنی مشابه عموما کمتر است . مزیت دیگر دستگاه تراش فرز و دریل چند کاره اشغال کمتر فضای کارگاهی نسبت به دستگاه تراش و دستگاه فرز و دریل به صورت جداگانه است . البته نقطه ضعف دستگاه تراش فرز و دریل چندکاره نیز عدم امکان استفاده همزمان از قابلیت تراش و فرز و دریل آن به صورت همزمان است .

دستگاه تراش رومیزی و متوسط دستگاه تراش رومیزی و کوچک
 ماشین تراش رومیزی و کوچک ماشین تراش رومیزی و متوسط

دستگاه تراش رومیزی و کوچک
دستگاه تراش رومیزی ، کوچک و متوسط با طول تراش حدود 300 میلیمتر ( دستگاه تراش سی سانتی متری ) و اصطلاحا دستگاه تراش تک میل تا طول تراش 1000 میلیمتر ( دستگاه تراش یک متری ) و اصطلاحا دستگاه تراش سه میل و قطر کار گیر حدود 180 تا 450 میلیمتر جهت تراشکاری قطعات با ابعاد کوچک و متوسط با جنس های متنوع از جمله آلومینیوم ، فولاد ، استیل ، برنج ، مس , تفلون و ... در کارگاه های کوچک و بزرگ قابل استفاده اند . این دستگاه تراش ها از سازندگان و تامین کنندگان مطرح بین المللی تهیه می گردند و شما در این مجموعه شاهد دستگاه تراش روسی ، دستگاه تراش تایوانی و دستگاه تراش چینی خواهید بود که همه آنها دارای استاندارد های اروپایی بوده و به اروپا و حتی آمریکا صادر می گردند . ویژگی دستگاه تراش رومیزی قیمت مناسب و ابعاد کوچک و متوسط آن است که می تواند در بسیاری از مکان ها حتی مکان های غیر کارگاهی و به عنوان یک ابزار تراش مورد استفاده قرار گیرند و همچنین شما می توانید بسته به نیاز و محل مورد استفاده دستگاه تراش تک فاز و یا دستگاه تراش سه فاز انخاب نمایید .

دستگاه فرز و دریل رومیزی و کوچک دستگاه دریل و فرز رومیزی و کوچک
ماشین دریل و فرز کوچک و رومیزی ماشین فرز و دریل رومیزی و کوچک

دستگاه فرز رومیزی و کوچک
دستگاه فرز رومیزی ، کوچک و متوسط با ابعاد میز فرز حدود 390 میلیمتر در 90 میلیمتر تا ابعاد میز فرز 800 میلیمتر در 240 میلیمتر جهت فرزکاری قطعات با ابعاد کوچک و متوسط با جنس های متنوع از جمله آلومینیوم ، فولاد ، استیل ، برنج ، مس , تفلون و ... در کارگاه های کوچک و بزرگ قابل استفاده اند . این دستگاه فرز ها در حال حاضر در بسیاری از کشورها از جمله کشور های اروپایی و آمریکا جهت فرز کاری قطعات صنعتی استفاده می شوند . ویژگی این دستگاه فرز رومیزی ها قیمت مناسب و ابعاد کوچک و متوسط آنهاست که می توانند در بسیاری از مکان ها حتی مکان های غیر کارگاهی و به عنوان یک دستگاه فرز مورد استفاده قرار گیرند .

دستگاه تراش دستگاه فرز
ماشین فرز ماشین تراش

دستگاه تراش بزرگ صنعتی یا کارگاهی و دستگاه فرز بزرگ صنعتی یا کارگاهی فلزات
دستگاه تراش و دستگاه فرز های این شرکت که به صورت منوال و دارای اتومات هستند در ابعاد و اندازه ها و امکانات مختلف موجود می باشند . این دستگاه تراش ها شامل دستگاه تراش یزرگ صنعتی یا کارگاهی با فاصله مرکز اسپیندل و مرغک 1000 میلیمتر یا به عبارتی همان طول تراش 1 متر و همچنین قطر کارگیر حدود 300میلیمتر ، تا فاصله مراکز اسپیندل و مرغک یا به عبارتی همان طول تراش 3000 میلیمتر و قطر کارگیر تراش 500 میلیمتر و با برق ورودی 3 فاز ، هستند . دستگاه فرز های بزرگ صنعتی یا کارگاهی این شرکت نیز شامل میز فرز های 800 میلیمتر در 240 میلیمتر تا میز فرز های 1500 میلیمتر در 800 میلیمتر می باشند که با برق ورودی سه فاز و کاملا به صورت صنعتی می باشند .

سی ان سی ( CNC ) فرز سنتر عمودی سی ان سی ( CNC ) خم
سی ان سی ( CNC ) تراش سی ان سی ( CNC ) لیزری

دستگاه سی ان سی فلزات
دستگاه سی ان سی ( CNC ) فلزات لامیکو شامل انواع سی ان سی ( CNC ) تراش ، سی ان سی ( CNC ) فرز سنتر عمودی ، سی ان سی ( CNC ) خم ، سی ان سی ( CNC ) برش لیزری ، سی ان سی ( CNC ) برش پلاسما ، سی ان سی ( CNC ) پانچ ورق با کیفیت و دقت های بسیار بالا و قطعات منحصر به فرد از شرکت ها و مدل های مطرح بین المللی می باشد . این مجموعه با در اختیار داشتن سابقه طولانی در واردات ، تامین و تولید ماشین های سی ان سی ( CNC ) امکان ارائه خدمات مناسب نصب و راه اندازی ، آموزش و خدمات پس از فروش این ماشین های سی ان سی ( CNC ) را دارد . و همچنین این مجموئه امکان تامین ماشین های ان سی تراش ، ان سی فرز و ان سی خم با کیفیت و دقت بالا را نیز دارد . کنترلر های مورد استفاده در ماشین های سی ان سی ( CNC ) تراش و سی ان سی ( CNC ) فرز سنتر عمودی این مجموعه از شرکت های مختلف از جمله فانوک ژاپن ، زیمنس آلمان ، میتسوبیشی ژاپن و ... تامین می شوند.

سی ان سی ( CNC ) چوب ماشین تراش چوب
دستگاه خراطی چوب سی ان سی ( CNC ) منب چوب

دستگاه تراش یا دستگاه خراطی چوب و دستگاه سی ان سی چوب
مجموعه بازرگانی - صنعتی لامیکو علاوه بر تامین انواع ماشین آلات و دستگاه های صنایع فلزی توان تامین ماشین آلات صنایع چوب و ام دی اف و انواع سی ان سی ( CNC ) چوب و سی ان سی ( CNC ) ام دی اف را نیز دارد . ماشین آلات صنایع چوب و ام دی اف شامل انواع دستگاه برش مثل انواع اره ها مانند اره فلکه ای و دستگاه تراش چوب که به دستگاه خراطی نیز موسمند ، انواع دستگاه وکیوم روکش ام دی اف ، دستگاه پی وی سی زن و ... می شود . همچنین انواع سی ان سی ( CNC ) چوب شامل سی ان سی ( CNC ) برش لیزری چوب و ام دی اف ، سی ان سی ( CNC ) چوب سه محور تک و چند کله با میز های متنوع و همچنین سی ان سی ( CNC ) های 4 محور چهار کله ، 8 کله و 12 کله جهت منبت کاری و ساخت قطعات مربوط به مبلمان و دکوراسیون داخلی .

ابزار آلات تراشکاری ابزار سی ان سی ( CNC ) چوب
ابزار فرزکاری ابزار تراش فلز

ابزار و تجهیزات ماشین آلات
با توجه به این که تخصص این مجموعه تامین و یا ساخت ماشین آلات صنعتی می باشد ، ضرورتا تامین ابزار آلات مرتبط با این ماشین آلات را در برنامه کار خود قرار داده است . ابزار آلاتی همچون انواع مته سوراخکاری ، مته برقو ،... انواع الماس ، انواع قلاویز و حدیده ، انواع سه نظام و چهار نظام ، انواع ابزار های کف تراشی ، بغل تراشی ، انواع گیره ، انواع میز های دو بعدی فرز ، انواع سیستم های خنک کاری قطعه کار ، انواع مته های صنایع چوب و سی ان سی ( CNC ) های چوب و ...