دستگاه سه کاره تراش فرز و دریل دستگاه تراش و فرز
تراش و فرز ماشین تراش و فرز و دریل

ماشین های تراش و فرز چند کاره
دستگاه های چند کاره تراش ، فرز و دریل کوچک و متوسط با ابعاد تراش حدود 400 تا 1000 میلیمتر و قطر کار گیر حدود 200 تا 300 میلیمتر و ابعاد فرز مناسب به صورت یک مجموعه که جهت تراشکاری ، فرزکاری و سوراخکاری قطعات با ابعاد کوچک و متوسط با جنس های متنوع از جمله آلومینیوم ، فولاد ، استیل ، برنج ، مس و ... در کارگاه های کوچک و بزرگ قابل استفاده اند. این دستگاه ها در حال حاضر در بسیاری از کشورها از جمله کشور های اروپایی و آمریکا جهت تراش کاری ، فرز کاری و سوراخ کاری قطعات صنعتی در حال استفاده اند این دستگاه ها با توجه به قیمت مناسب و ابعاد کوچک و متوسط می تواند در بسیاری از مکان ها حتی مکان های غیر کارگاهی و به عنوان یک ابزار تراش فرز و دریل در بسیاری از کارگاه های صنعتی و تولیدی مورد استفاده قرار گیرد .

دستگاه تراش متوسط و رومیزی دستگاه تراش کوچک و رومیزی
 ماشین تراش رومیزی و کوچک ماشین تراش رومیزی و متوسط

ماشین تراش کوچک و رومیزی
دستگاه های تراش کوچک ، متوسط و رومیزی با ابعاد تراش حدود 300 میلیمتر ( دستگاه تراش سی سانتی متری ) و تک میل تا 1000 میلیمتر ( دستگاه تراش یک متری ) و سه میل و قطر کار گیر حدود 180 تا 450 میلیمتر جهت تراشکاری قطعات با ابعاد کوچک و متوسط با جنس های متنوع از جمله آلومینیوم ، فولاد ، استیل ، برنج ، مس و ... در کارگاه های کوچک و بزرگ قابل استفاده اند . این دستگاه تراش ها از سازندگان و تامین کنندگان مطرح بین المللی تهیه می گردند و شما در این مجموعه شاهد دستگاه تراش روسی ، دستگاه تراش تایوانی و دستگاه تراش چینی خواهید بود که همه آنها دارای استاندارد های اروپایی بوده و به اروپا و حتی آمریکا صادر می گردند . ویژگی این دستگاه ها قیمت مناسب و ابعاد کوچک و متوسط آنهاست که می توانند در بسیاری از مکان ها حتی مکان های غیر کارگاهی و به عنوان یک ابزار تراش مورد استفاده قرار گیرند و همچنین شما می توانید بسته به نیاز و محل مورد استفاده دستگاه تراش تک فاز و یا دستگاه تراش سه فاز انخاب نمایید .

دستگاه فرز و دریل کوچک و رومیزی دستگاه دریل و فرز رومیزی و کوچک
ماشین دریل و فرز کوچک و رومیزی ماشین فرز و دریل رومیزی و کوچک

ماشین فرز کوچک و رومیزی
دستگاه های فرز کوچک ، متوسط و رومیزی با ابعاد تراش حدود 300 تا 1000 میلیمتر و قطر کار گیر حدود 180 تا 450 میلیمتر جهت تراشکاری قطعات با ابعاد کوچک و متوسط با جنس های متنوع از جمله آلومینیوم ، فولاد ، استیل ، برنج ، مس و ... در کارگاه های کوچک و بزرگ قابل استفاده اند . این دستگاه ها در حال حاضر در بسیاری از کشورها از جمله کشور های اروپایی و آمریکا جهت تراش کاری قطعات صنعتی در استفاده می شوند . ویژگی این دستگاه ها قیمت مناسب و ابعاد کوچک و متوسط آنهاست که می توانند در بسیاری از مکان ها حتی مکان های غیر کارگاهی و به عنوان یک ابزار تراش مورد استفاده قرار گیرند .

دستگاه تراش دستگاه فرز
ماشین فرز ماشین تراش

ماشین های تراش و فرز فلزات
ماشین های تراش و فرز این شرکت که به صورت منوال و دارای اتومات هستند در ابعاد و اندازه ها و امکانات مختلف موجود می باشند . این دستگاه ها شامل دستگاه تراش کوچک و یا دستگاه تراش رومیزی ، با فاصله سنتر اسپیندل و مرغک 300 میلیمتر و قطر 180 میلیمتر ، تا فاصله اسپیندل و مرغک 700 میلیمتر و قطر 330 میلیمتر و با برق ورودی تک فاز ، دستگاه تراش متوسط با فاصله سنتر اسپیندل و مرغک 750 میلیمتر و قطر 300 میلیمتر ، تا فاصله اسپیندل و مرغک 1000 میلیمتر و قطر 360 میلیمتر و با برق ورودی تک فاز و سه فاز و دستگاه تراش بزرگ با فاصله سنتر اسپیندل و مرغک 1000 میلیمتر و قطر 360 میلیمتر و بزرگ تر با برق ورودی سه فاز و همچنین دستگاه فرز کوچک و یا دستگاه فرز رومیزی ، دستگاه فرز متوسط و دستگاه فرز بزرگ می باشند .

سی ان سی ( CNC ) فرز سنتر عمودی سی ان سی ( CNC ) خم
سی ان سی ( CNC ) تراش سی ان سی ( CNC ) لیزری

سی ان سی فلزات
دستگاه های سی ان سی ( CNC ) فلزات لامیکو شامل انواع سی ان سی ( CNC ) تراش ، سی ان سی ( CNC ) فرز سنتر عمودی ، سی ان سی ( CNC ) خم ، سی ان سی ( CNC ) برش لیزری ، سی ان سی ( CNC ) برش پلاسما ، سی ان سی ( CNC ) پانچ ورق با کیفیت و دقت های بسیار بالا و قطعات منحصر به فرد از شرکت ها و مدل های مطرح بین المللی می باشد . این مجموعه با در اختیار داشتن سابقه طولانی در واردات ، تامین و تولید ماشین های سی ان سی ( CNC ) امکان ارائه خدمات مناسب نصب و راه اندازی ، آموزش و خدمات پس از فروش این ماشین های سی ان سی ( CNC ) را دارد . و همچنین این مجموئه امکان تامین ماشین های ان سی تراش ، ان سی فرز و ان سی خم با کیفیت و دقت بالا را نیز دارد . کنترلر های مورد استفاده در ماشین های سی ان سی ( CNC ) تراش و سی ان سی ( CNC ) فرز سنتر عمودی این مجموعه از شرکت های مختلف از جمله فانوک ژاپن ، زیمنس آلمان ، میتسوبیشی ژاپن و ... تامین می شوند.

سی ان سی ( CNC ) چوب ماشین تراش چوب
دستگاه خراطی چوب سی ان سی ( CNC ) منب چوب

ماشین های تراش و سی ان سی چوب
مجموعه بازرگانی - صنعتی لامیکو علاوه بر تامین انواع ماشین آلات صنایع فلزی توان تامین ماشین آلات صنایع چوب و ام دی اف و انواع سی ان سی ( CNC ) چوب و سی ان سی ( CNC ) ام دی اف را نیز دارد . ماشین آلات صنایع چوب و ام دی اف شامل انواع ماشین های برش مثل انواع اره ها مانند اره فلکه ای و ماشین های تراش چوب که به ماشین خراطی نیز موسمند ، انواع ماشین های وکیوم روکش ام دی اف ، ماشین آلات پی وی سی زن و ... می شود . همچنین انواع سی ان سی ( CNC ) چوب شامل سی ان سی ( CNC ) برش لیزری چوب و ام دی اف ، سی ان سی ( CNC ) چوب سه محور تک و چند کله با میز های متنوع و همچنین سی ان سی ( CNC ) های 4 محور چهار کله ، 8 کله و 12 کله جهت منبت کاری و ساخت قطعات مربوط به مبلمان و دکوراسیون داخلی .

ابزار آلات تراشکاری ابزار سی ان سی ( CNC ) چوب
ابزار فرزکاری ابزار تراش فلز

ابزار و تجهیزات ماشین آلات
با توجه به این که تخصص این مجموعه تامین و یا ساخت ماشین آلات صنعتی می باشد ، ضرورتا تامین ابزار آلات مرتبط با این ماشین آلات را در برنامه کار خود قرار داده است . ابزار آلاتی همچون انواع مته سوراخکاری ، مته برقو ،... انواع الماس ، انواع قلاویز و حدیده ، انواع سه نظام و چهار نظام ، انواع ابزار های کف تراشی ، بغل تراشی ، انواع گیره ، انواع میز های دو بعدی فرز ، انواع سیستم های خنک کاری قطعه کار ، انواع مته های صنایع چوب و سی ان سی ( CNC ) های چوب و ...